شاوک – شبکه ابری ویدئو کنفرانس کشور

شاوک – شبکه ابری ویدئو کنفرانس کشور

پروژه شاوک بعنوان بزرگترین پروژه ویدیو کنفرانس ابری کشور دارای مشخصه هایی است که جزو افتخارات این شرکت به حساب می آید.

شرکت مخابرات ایران جهت ارایه سرویس ویدیو کنفرانس برای مشتریان خود اقدام به راه اندازی شبکه ابری ویدیو کنفرانس نمود و لیکن انتخاب محصول و آزمایش این پروژه بصورت Pilot قریب به 3 سال بطول انجامید. اکثر برندهای ویدیو کنفرانس معتبر دنیا در این پروژه نم.نه های آزمایشی خود را با تمامی توانشان به اجرا گذاشتند

تکنولوژی ویدیو کنفرانسیACANO گوی سبقت را از تمام مدعیان ربود و بروزترین و کاملترین محصول ویدیو کنفرانسی درشرکت مخابرات ایران شناخته شد.

اکنون ارایه دهندگان و بهره برداران این سرویس از کمال فن ویدیو کنفرانس آکانو لذت میبرند! هم اکنون می توانید بت مراجعه به سایت www.shavak.ir از این سرویس برتر بهره ببرید.

استفاده از سرویس ویدئو کنفرانس شرکت مخابرات ایران، افراد را قادر می‌سازد تا درمکانهای دور ونزدیک صوت و تصویر یکدیگر را به‌صورت زنده دریافت کرده و همانند جلسات حضوری با یکدیگر ارتباط داشته و تبادل‌نظر کنند. این سرویس می‌تواند با امکانات افزوده دیگری همانند تبادل اسناد و مدارک اشتراک در تهیه مدارک و ارسال عکس‌ها نیز همراه باشد.

با استفاده از این سرویس و برقراری جلسات ویدیویی ، صرفه‌جوئی قابل‌توجهی در وقت و هزینه صورت می‌گیرد و زمان‌های تلف‌شده برای اخذ بلیت، ویزا، سفر، اقامت و رفع خستگی‌های ناشی از سفر حذف می‌شود.

از دیگر ویژگی‌های این سرویس، مدیریت جلسات با امکان قرار دادن پنل مدیریت جلسات در سه قالب ادمین (Admin) با امکان دسترسی به‌تمامی جلسات شبکه، لانچر (Launcher) با امکان دسترسی به‌تمامی جلسات محلی برای مشتریانی که بیش از یک اتاق جلسه ایجاد کرده‌اند و اونر (Owner) با امکان دسترسی فقط به جلسه خودی می‌باشد.

نیاز به کمترین پهنای باند در سمت کاربر (از 128 Kb/s تا 1Mb/s ) برای کیفیت تصاویر مناسب تا HD(720p)، امکان ضبط جلسات باکیفیت HD(720p)، تنوع در انتخاب کیفیت تصاویر جلسات و تعرفه سرویس، امکان ارائه سرویس باکیفیت تصویر 360p, 480p, 720p,1080p، امکان نصب اپلیکیشن بر روی تمامی OS ها از مختصات فنی شبکه ویدئو کنفرانس شرکت مخابرات ایران است.

با برقراری شبکه ویدئو کنفرانس مخابرات ایران، همچنین مدیریت هوشمندانه ارتباط بر اساس پهنای باند موجود، امکان محدودسازی دستی (Manual) میزان پهنای باند (دانلود و آپلود) تخصیصی به سرویس مزبور در پنل مشتری و امکان برقراری تماس تصویری با مشتریان خارج از کشور فراهم می‌آید.