بانک صادرات سرپرستی شمال – سالن آمفی تئاتر

صادرات قیطریه - پنل هیئت رئیسه
صادرات قیطریه - پنل هیئت رئیسه

بانک صادرات سرپرستی شمال – سالن آمفی تئاتر

سالن آمفی تئاتر بانک صادرات قیطریه در پایان سال 1394 به انجام رسید.

این مرکز شامل اتاق کنترل ، سن هیئت رئیسه و ظرفیت 150 نفر می باشد. کلیه ملزومات یک سالن آمفی تئاتر برای این پروژه در نظر گرفته شده است. طراحی کامل اعم از تخریب ، ابنبه ، دکوراسیون داخلی، تجهیزات صوتی-تصویری و ارتباطات توسط این شرکت انجام گرفت. کلیه ساخت و ساز ابنیه و دکوراسیون داخلی توسط نیروهای این شرکت انجام گرفته که ظرفیت این سالن 150نفر می باشد که در ردیف جلو از صندلی های vip استفاده شده است.

به خاطر وجود ستونها در سالن از دو نمایشگر اصلی استفاده شده است این نمایشگرها دیتا پروژکتورهای با قدرت 4200 انسی لومنز می باشد.

سالن شامل 3 دستگاه دوربین Full HD گردان ساخت لومنز مدل VC-G30 و VC-A20 می باشد که 2 دستگاه بصورت خودکار توسط کنترلر ATP-CCU2 کنترل می شود و 1 عدد نیز توسط اپراتور. تعداد 5 نمایشگر که یکی از آنها در پشت پنل هیئت رئیسه و ما بقی آنها در اطراف سالن نصب شده که قابلیت انتقال تصاویر Presentation و یا دوربینها را دارند. سیستم ضبط Full HD و میکسر تصویری ساخت LUMENS مدل LC101 نیز در این پروژه استفاده شده است.

سیستم کنترل مرکزی این سیستم ساخت AVCit می باشد که در سالن کنفرانس به یک یا چند اپراتور امکان کنترل تمامی تجهیزات و نور و پرده پروژکتور را می دهد. اپراتور به سهولت و با استفاده از یک Tablet دستی تمامی تچهیزات شامل نمایشگر ها، نور سالن، پرده نمایش ، دیتا پروژکتور، صوت سالن، دوربین ها، میکروفن های کنفرانس، رکوردر ها و سیستم ویدئوکنفرانس را در یک مجموعه و با اینترقیس گرافیک دارا می باشد.

از سیستمهای Harman Pro شامل بلندگوها ، آمپلی فایرها و میکروفنهای بیسیم و باسیم استفاده شده است.