بانک صادرات برج سپهر- سالن کنفرانس

بانک صادرات - سپهر-26
بانک صادرات - سپهر-26

بانک صادرات برج سپهر- سالن کنفرانس

سالن کنفرانس بانک صادرات برج سپهر در اوایل سال 1395 به اتمام رسید.

این مرکز شامل سالن کنفرانس 70 نفره اتاق کنترل می باشد. کلیه ملزومات یک سالن کنفرانس برای این پروژه در نظر گرفته شده است. طراحی کامل اعم ازدکوراسیون داخلی، نور پردازی، تغیرات میز کنفرانس و تجهیزات صوتی-تصویری و ارتباطات توسط این شرکت انجام گرفت.

این سالن شامل 70نفر می باشد که در آن از میکروفن کنفرانس های Taiden استفاده شده است. سالن شامل 7 دستگاه دوربین Full HD ساخت LUMENS مدل VC-G30 گردان می باشد که با استفاده از سیستم سوئیچینگ می توان دوربینها را از طریق دستگاه ATP-CCU2 کنترل کرد و یا با دستگاه کنترلر دوربین توسط اپراتور کنترل کرد . سیستم ضبط Full HD توسط دستگاه Lumens LC101 انجام می گیرد.

تعداد 6 نمایشگر در طول سالن و در طرفین نصب شده که قابلیت انتقال تصاویر Presentation و یا دوربینها را دارند. توسط سیستم ویدئوکنفرانس ارتباطات زنده به این سالن انتقال می یابد. نمایشگر ها جانبی هم تصاویر ویدئوکنفرانس را نمایش می دهند و هم می توانند تصاویر سالن را نمایش دهند.توسط سیستم VSP شرکت کنندگان می توانند تصاویر پرزنت خود را ارسال نمایند. از سیستمهای Harman Pro شامل بلندگوها، آمپلی فایرها و میکروفنهای بیسیم و باسیم جهت صوت سالن استفاده شده است. از میکسر تصویری Panasonic دارای 8 کانال SDI جهت پردازش تصویری استفاده شده است.

سیستم کنترل مرکزی این سیستم ساخت AVCit می باشد که در سالن کنفرانس به یک یا چند اپراتور امکان کنترل تمامی تجهیزات و نور و پرده پروژکتور را می دهد. اپراتور به سهولت و با استفاده از یک Tablet دستی تمامی تجهیزات شامل نمایشگر ها، ماتریس 16 به 16، نور سالن، پرده نمایش ، دیتا پروژکتور، صوت سالن، دوربین ها، میکروفن های کنفرانس، رکوردر ها و سیستم ویدئوکنفرانس را در یک مجموعه و با اینترقیس گرافیک دارا می باشد.